Про компанію

«Цеппелін Україна» провела демонстрацію Fendt 936 Vario Profi +

ЕФЕКТИВНІСТЬ, УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ, ПРОДУКТИВНІСТЬ - три якості на одному полі продемонструвала компанія «Цеппелін Україна» під час демо-показу техніки при посіві ріпака на Одещині. Своєрідним екзаменом для техніки, яку демонструвала компанія, стало поле CФГ «Колос» (Одеська область, Білгород-Дністровський р-н, с. Маразліївка).

Завдання було складним – необроблене поле з пожнивними рештками від попередника – озимої пшениці. Складні, посушливі умови Одещини стали додатковим тестом для техніки, крім випробування підвищеною вологістю ґрунту (частина поля була спеціально зволожена). Трактор з агрегатом працював по ущільненому, сухому, і в деяких місцях на зволоженому ґрунту.

Робота трактора та посівного комплексу в умовах підвищенної вологості ґрунту була одним із ключових завдань, яке поставило господарство СФГ «Колос» перед компанією «Цеппелін Україна». В першу чергу це була перевірка можливості якісного посіву матеріалу в різних та складних погодних умовах. З даним завданням колісний трактор  Fendt 936 Vario  в комплектації Profi+ з посівним комплексом Bourgault 3720 та бункером 6350 об’ємом 12000 л впорався відмінно.

  

Дана комбінація була покликана забезпечити максимально точний та рівномірний посів незалежно від умов, зберегти запаси вологи в ґрунті та забезпечити максимальну економію витрати палива. Незалежними оцінювачами виступили аграрії, які відвідали демонстрацію.

На полі з нульовою обробкою ґрунту працювала техніка відомого канадського виробника. Ключовими аспектами випробувань стали швидкість роботи, рівномірність і глибина закладання насіння, а також ступінь його травмованості в процесі висівання.

«Особливістю сівалки є те, що розроблялася вона для роботи по нульовій технології, а також те, що технологія подачі посівного матеріалу з бункера до сошника спроектована так, щоб не пошкоджувати насінини» - зазначає Дмитро Баранов, менеджер з розвитку нових напрямків бізнесу.

На даній демонстрації компанія «Цеппелін Україна» презентує колісний трактор Fendt 936 Vario в індивідуальному кольорі блекбьюті та ексклюзивній комплектації Profi+. Перший трактор в чорному кольорі завезений офіційним дилером в Україні.

Крім стандартної комплектації, до якої входить ексклюзивна розробка завода Fendt - безступінчаста коробка передач Vario, що забезпечує найкращий коефіцієнт робочої швидкості від 8 до 16 кілометрів на годину в полі, високопродуктивний насос гідравліки потужністю в 205 л/хв., незалежний амортизований міст з амплітудою ходу підвіски до тридцяти сантиметрів з кабіною на 3-х пневмоамортизаторах, пневматичною гальмівною системою з компресором, а також найкраще в своєму класі баластування потужності, попереду противага – 2500 кг та позаду в кожному колесі по 1000 кг.

  

Трактор укомплектовано такими ексклюзивними речами як реверсивний вентилятор, який забезпечує ефективну очистку радіатора в найскладніших умовах праці на полі, програмованою автоматичною розворотною полосою Variotronic TI, яка суттєво полегшує та оптимізує роботу механізатора за рахунок автоматичного програмування причіпних та навісних агрегатів, автопілотом VarioGuide Trimble RTK з можливістю точності роботи до ± 2 см, а також он – лайн безпровідниковою системою передачі данних через мобільний зв'язок VarioDocPro. Дана система дозволяє власнику бізнесу чи головному інженеру відслідковувати та знімати дані в онлайн режимі з мобільного телефону чи комп’ютера.

З приємних зручностей встановлено холодильник для охолодження напоїв, фірмовий килим, м’яке сидіння помічника оператора, підставка під телефон та магнітола.

Кілька годин роботи техніки в полі підтвердили рекомендації експертів компанії «Цеппелін Україна» та наочно продемонстрували високу ефективність даної комплектації трактора і переваги канадського посівного комплексу Bourgault 3720 разом з причіпним бункером 6350, об’ємом 12000 л.

Аграрії регіону, які були присутні на демо-показі, були задоволені результатами роботи.

  

Говорить голова СФГ «Колос» - Борис Петрович Юрескул: «Демонстрація сівалки Bourgault і трактора Fendt проводиться на нашому полі. Той результат, який ми хотіли бачити, ми бачимо і задоволені. Це та технологія, яка для нашої зони є перспективна і ефективна, технологія з мінімальним обробітком ґрунту. На показі була зроблена мінімалка турбомаксом. І ми плануємо на такому обробітку 30-40% площі засіяти ріпаком. З компанією «Цеппелін Україна» ми працюємо вже три роки, раніше ми купували у них трактор Challenger MT865C і дуже задоволені його роботою в полі. Компанія доволі лояльна, та має свій сервіс який функціонує належним чином».

Більше фотографій з демо-показу техніки на Одещині дивіться в фотогалереї.

до всіх новин

інші Новини

21.01.2021

Широкий вибір техніки Farmet після збирання врожаю
дізнатись більше

18.01.2021

Переваги конструкції глибинного культиватора Farmet Digger
дізнатись більше

14.01.2021

Що робить телескопічні навантажувачі Cat універсальними?
дізнатись більше

11.01.2021

Огляд переваг тракторів Valtra T-серії.
дізнатись більше
перейти до всіх новин