Про компанію

Цеппелін Україна розширює лінійку техніки

MasseyFerguson.png

У зв'язку з виходом на ринок Східної Європи, одного з найвідоміших брендів сільськогосподарської техніки та піонера за частиною цілого ряду унікальних технологічних розробок - Massey Ferguson, компанія Цеппелін Україна розширює свою лінійку. Будучи офіційним дистриб'ютором корпорації AGCO в Україні, ми раді запропонувати нашим клієнтам продукцію Massey Ferguson.Такім чином, пропозиція Massey Ferguson в поєднанні з технікою інших брендів AGCO, що вже продаються на ринку України, надасть аграріям унікальний по своїй повноті вибір сільськогосподарських машин і устаткування.

Серед новинок - колісний трактор Massey Ferguson серії 400Xtra з двигунами потужністю 100-130 к.с, розроблений спеціально для молочних ферм і господарств змішаного типу, і телескопічний навантажувач 9000 серії. Доповнюють пропозицію колісні трактори з двигунами потужністю від 69 -370 к.с. MF 3600 MF 5400 MF 7600 і MF 8600, а також ціла лінійка обладнання для збирання врожаю, включаючи модельний ряд зернозбиральних комбайнів, неодноразово відзначених нагородами на спеціалізованих виставках.

Вже зовсім скоро з новинками можна буде познайомитися на Днях поля і демонстраційних показах, організованих Цеппелін Україна.

Приходьте і познайомтеся з нашою пропозицією!

до всіх новин

інші Новини

Переваги дискових лущильників Farmet Softer
Переваги дискових лущильників Farmet Softer

Farmet Softer – синонім лущення.

10.06.2021

08.06.2021

Професіонали в обприскуванні та «Цеппелін Україна»
дізнатись більше

07.06.2021

Керуйте парком техніки за допомогою системи Zeppelin Smart Solutions
дізнатись більше

03.06.2021

Ключові робочі органи посівного комплекса Bourgault FMS
дізнатись більше

31.05.2021

Огляд технології Twin Trac в тракторах Valtra
дізнатись більше
перейти до всіх новин