Про компанію

Універсальні трактори Fendt на полях Ваденбрунна

В кінці серпня в Ваденбрунні відбувся День поля Fendt Saaten-Union під гаслом: «Ви ще ніколи не бачили, не чули і не відчували так багато техніки Fendt за один раз». На заході була представлена лінійка самохідної техніки та агрегатів Fendt, а на демонстраційному полі відбувся парад близько півсотні тракторів.


У цьому році День поля Fendt Saaten-Union відбувся на площі 90 га, на якій було продемонстровано близько 110 машин Fendt. Захід відвідало 55 тис. осіб з різних країн, а на території був обладнаний дитячий майданчик, де найменші відвідувачі могли долучитися до світу техніки Fendt, граючи з моделями новинок компанії.У Ваденбрунні продемонстрували роботу тракторів Fendt 700-ої серії в парі з різними агрегатами, зокрема, з сівалками Horsch Pronto 6 DC, Kverneland e-drill compact і Amazone Cataya 3000 Super, бороною Saphir, розкидачами добрив Rauch Axis H та іншими.

 

«Трактори цієї серії чудово працюють і на оранці, і на культивації, і на боронуванні та дискуванні. Ця машина добре проявляє себе в роботі і з обприскувачами, і з розкидачами, і з перевантажувачами зерна. Це - універсальний середній трактор », - розповідає національний керівник продажів брендів Fendt і Valtra Олексій Копилов.

 

Вже було випущено понад 4 500 шт. тракторів Fendt 700-ої серії, що є найбільшою кількістю серед всіх моделей бренду. В Україні ця серія тільки починає набирати популярність, але трактори вже користуються попитом як у малих господарств, так і у агрохолдингів.Компанія “Цеппелін Україна” пропонує всі шість моделей тракторів Fendt 700-ої серії:
Компанія «Цеппелін Україна» - офіційний дилер Fendt, забезпечить надійну підтримку і захист вашої техніки 24/7. Звертайтеся до нашої команди фахівців за номером: 0 800 300 350.

 

 
до всіх новин

інші Новини

07.06.2021

Керуйте парком техніки за допомогою системи Zeppelin Smart Solutions
дізнатись більше

03.06.2021

Ключові робочі органи посівного комплекса Bourgault FMS
дізнатись більше

31.05.2021

Огляд технології Twin Trac в тракторах Valtra
дізнатись більше

27.05.2021

Розумні технології керування в тракторі Fendt 700 Vario
дізнатись більше
перейти до всіх новин