Про компанію

В Україні офіційно презентували Fendt 1000 Vario

В Україні на полях аграрної компанії «Агро ЛВ Лімітед», що у Львівській області, компанія «Цеппелін Україна» офіційно презентувала давно очікувану модель в лінійці Fendt, яка завершує модельний ряд в сегменті потужних машин - Fendt 1050 Vario, потужністю 517 к.с.


«В Україну ми привезли чотири тестових трактора, робота яких буде продемонстрована в різних регіонах країни. Ми навмисно представляємо трактор не на виставковому майданчику, а в роботі, оскільки впевнені в цій машині. Трактори будуть агрегатуватися з причіпним обладнанням клієнтів. До кінця року ми плануємо досягти результату в 6000 демонстраційних мотогодин», - констатував менеджер з розвитку бізнесу Fendt корпорації AGCO Олексій Копилов.

  

За його словами, всі трактора представлені в максимальній комплектації. Основні з них:

  • власна вага трактора - 14 т, однак є можливість баластування до 25 т для роботи в полі;

  • поєднання потужності, маневреності, легкості і простоти управління. Fendt 1000 Vario має широкий спектр застосування і, незважаючи на те, що він призначений для важких польових робіт, трактор може прекрасно рухатися по дорозі з максимальною швидкістю до 60 км/год;

  • нові великі шини та гнучка установка баластної ваги надають оптимальний тиск на грунт. Використання інтегрованої системи регулювання тиску в шинах VarioGrip дозволяє значно підвищити силу тяги в польових умовах (за рахунок зниження тиску в шинах існує можливість збільшити площу контакту шини з грунтом) і, одночасно, використовувати його на транспортних роботах (підкачка шин до необхідного значення відбувається менш ніж за 10 хв.);

  • інтелектуальне управління всіма робочими процесами. Наприклад, впровадження системи інтелектуального постійного приводу Fendt VarioDrive дозволяє управляти передньою і задньою віссю самостійно;

  • трактора оснащені компактним шестициліндровим двигуном MAN з робочим об'ємом 12,4 л. Робочі оберти двигуна коливаються в діапазоні від 650 до 1700 об/хв. Основний робочий діапазон обертів становить 1100-1500 об/хв., що зменшує навантаження на всі компоненти трактора і знижує споживання палива. Двигун Fendt 1050 Vario розвиває вражаючий обертаючий момент в 2400 Нм при всього 1100 об/хв.


На першу демонстрацію до українських колег приїхав Хуберт Мартін - професійний демонстратор тракторів з 28-річним досвідом роботи в AGCO.

«Це найкращий трактор для великих полів. В Україні найкращі грунти, які мені доводилося бачити, чому не розробити для них відповідний трактор? Він зроблений для України, а також вже продається в США, Казахстані, Латинській Америці та інших країнах з їх безмежними полями. У нас в Німеччині, крім сільського господарства, Fendt 1000 Vario активно використовують на сталеливарних фабриках, деревообробних фабриках, у вантажоперевезеннях. А двигун використовувався навіть в суднобудуванні», - з гордістю розповідає Хуберт Мартін.

  

Відпрацювавши 4 дня в «Агро ЛВ Лімітед», трактор показав найменшу витрату палива в порівнянні з іншими тракторами. Вона склала 9,2 л/га констатував представник «Цеппелін Україна» Ігор Ткачук.

«Потужна новинка кілька днів доводила свою ефективність в складних польових умовах «Агро ЛВ Лімітед»: працюючи з Horsch Tiger LT, в якому ширина захвату 10 м на глибину 20 см зі швидкістю 10 км/год., Fendt 1050 Vario в середньому витратив 9.2 л/га, при роботі з Vaderstad Carrier з шириною захвату 12,25 м на глибину обробки 13-15 см на швидкості 11-12 км/год., Fendt 1050 Vario в середньому витратив 8,7 л/га», - констатував представник «Цеппелін Україна» Василь Мельник.

  

У ТОВ «Агро ЛВ Лімітед» поставили високу оцінку Fendt 1050 Vario. Менеджер холдингу Есбен Нільсен говорить, що, незважаючи на габаритність і вагу, попередні результати його експлуатації вказують на те, що він може успішно конкурувати з потужними тракторами, які мають гусеничний привід і шарнірнозчленовану раму. А ще іноземця вразила «паливна економічність». Есбен Нільсен налаштований «видавити» з трактора максимум протягом ще 200 мотогодин, які він пробуде в господарстві, і вже замислюється про придбання такого потужного красеня.


до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин