Про компанію

Valtra – скандинавська якість, перевірена роками

Valmet-20-BGB-biogas-petrol-tractor-1600x900.jpg

Історія сільськогосподарського обладнання торгової марки Valtra почалася ще в 1945 році. Тоді багато виробників зброї та запасних деталей для літаків були змушені переробляти виробництво під випуск актуального в ті часи обладнання. Перепрофілювання торкнулося також і заводу Valmet. Це стало початком розвитку бренду Valtra.

Завод з виготовлення сільськогосподарського обладнання відкрився в 1951 році. Першою стала модель трактора Valmet 20. Початок продажів був настільки вдалим, що через рік світ побачило вже 75 моделей, а до 1954 року число вироблених машин досягло 2000 тисяч.

traktory-valmet-content.jpg

Зовсім скоро сталася ще одна важлива подія - торгова марка почала своє співробітництво зі шведською фірмою Volvo BM, яка спеціалізувалася на виробництві машин з транспортування і завантаження ґрунту. Об'єднання двох масштабних організацій відбулося у 1979. У форматі Volvo BM Valmet тандем проіснував 5 років, починаючи з 82-го року, коли компанія Volvo BM передала свою частину активів виробнику тракторів.

У 1997 році назва бренду змінюється на Valtra. Тоді відбувся ряд значущих подій, зокрема, було прийнято пропозицію про співпрацю з AGCO.

Устаткування AGCO - це не тільки уособлення скандинавської якості, а ще й можливість експлуатації упродовж року в будь-яких, навіть найсуворіших умовах. Вся техніка проходить обов'язкові випробування і характеризується своєю багатофункціональністю: обладнання закриває як сільськогосподарські, так і комунальні питання. Визначною рисою Valtra є лояльний підхід при створенні комплектації трактора. До уваги беруться всі функціональні вимоги та побажання клієнта по підбору потрібного функціоналу за індивідуальним замовленням.

New_T_Series_image002 (2).jpg

Valtra пишається своїми винаходами і виробляє трактори різних категорій, що характеризуються унікальними перевагами:

  1. Моделі А - це багатофункціональні високоміцні машини з хорошою маневреністю, - незамінні для проведення робіт в саду, лісових і комунальних сферах.
  2. Серія N. Відмінною рисою даної техніки є надзвичайна продуктивність разом з високими технічними функціями.
  3. Категорія Т - це звична міць і чудова універсальність. Використовується у дуже різних сферах діяльності.
  4. Моделі S використовуються для проведення найскладніших робіт. Такі трактори відмінно підходять для великих підприємств зі значними обсягами робіт і дрібним господарствам для виконання земельних робіт, а також перевезення у складних умовах.

Valtra - це уособлення першокласної якості, яка поєднує в собі ідеальну маневреність і можливість функціонувати у різних умовах. Машини з грандіозною витривалістю і високим рівнем продуктивності по праву заслужили довіру та глибоку повагу споживачів по всій земній кулі.

до всіх новин

інші Новини

30.05.2023

Стрічковий валкоутворювач KUHN MERGE MAXX 950
дізнатись більше

18.05.2023

Плуг KUHN Multi Leader в полі!
дізнатись більше

12.05.2023

Плуг Multi Leader XT від KUHN
дізнатись більше

05.05.2023

Навісний оборотний плуг KUHN MASTER 123
дізнатись більше
перейти до всіх новин