Про компанію

Valtra T234 – найшвидший серед сучасних тракторів

Valtra, яка займається виробництвом сільськогосподарського устаткування, і компанія Nokian Tyres, популярний виробник автомобільних покришок, організували івент, де був зафіксований світовий рекорд. Так, Valtra T234, за кермом якого сидів популярний автогонщик Юха Канккунен, набрав швидкість понад 130 км/год, що зробило трактор рекордсменом!


Насправді книга Гіннесса має не так вже й багато подібних рекордів. Варто відзначити найбільш масштабний парад тракторів, де брали участь 964 машини 25 серпня 2012 року. Є також зафіксований випадок, коли максимальна кількість тракторів одночасно обробляло землю. У цьому змаганні брало участь 2141 машини. Захід відбувся 25 червня 2006 року у Великобританії.

Рекорд, під час якого вдалося досягти максимальної швидкості 130,165 км/год відбувся у 2015 році на одному з аеродромів, які знаходяться в 20 км від Соданкюля. Там була встановлена ​​п'ятдесятиметрова швидкісна пастка, яка служила б буфером при відмові гальм. Утриматися на божевільній швидкості при русі по вкритій снігом землі Valtra T234 дозволили надійні зимові покришки Nokian Hakappeliitta, оснащені особливою гумою і унікальним малюнком протектора.


«Мені не один раз вдавалося розганяти найрізноманітніші автомобілі до божевільних швидкостей, - поділився досвідом Юха Канккунен, - тут я перший раз у житті опинився за кермом трактора й одразу ж став рекордсменом. Я отримав незабутні, дуже сильні враження. Потрібно відзначити, що і трактор, і його шини відмінно впоралися з нелегким завданням, навіть не дивлячись на не дуже вдалі погодні умови».

до всіх новин

інші Новини

13.01.2022

Огляд культиватора-фінішера KUHN Krause Landsman
дізнатись більше

10.01.2022

Яку роль відіграють повітряні фільтри AGCO Parts в експлуатації двигуна?
дізнатись більше

06.01.2022

Огляд глибокорозпушувача Farmet Digger
дізнатись більше

03.01.2022

Ефективний обприскувач для високорослих рослин – Condor Clearance
дізнатись більше
перейти до всіх новин