Про компанію

Безступінчата трансмісія Vario Drive від Fendt

Не встигли новинки Fendt 1000 Vario з'явиться на українському ринку, як їх уже називають німецьким шедевром для українських полів. На останній виставці Agritechnica моделі отримали ряд нагород і медалей за вдосконалені інженерами комплектуючі. Однією з них професійне журі високо оцінило переваги нової коробки передач Fendt VarioDrive. Система вперше використовується в новій серії тракторів.Компанія "Цеппелін Україна" вже розповідала Вам про техніку серії 1000 Vario. Трактори призначені для важких польових робіт і дійсно вражають своєю силою. Діапазон потужностей моделей варіюється від 380 до 500 кінських сил. Вага техніки без баластів складає 14 тонн, а діаметр заднього колеса - 2,35 м. Завдяки надійності конструкції машини готові до експлуатації в найскладніших умовах. А з ефективним управлінням системи VarioDrive техніка здатна відповідати потребам сільгоспвиробників навіть в точних і кропітких операціях.Безступінчаста коробка передач Fendt Vario була вдосконалена новою технологією, яка використовує механічне розділення потужності для запуску гідравлічних двигунів, підключених до передньої і задньої осей. Трансмісія Fendt VarioDrive - перша, яка приводить в дію обидві осі незалежно одна від одної. Це дозволяє оптимізувати роботу зчеплення незалежно від ґрунтових умов, підвищити маневреність і повністю автоматизувати привід на чотири колеса.

До цього звичайні передачі не додавати до задньої осі крутний момент в фіксованому співвідношенні. З новим безступінчатим приводом VarioDrive, крутний момент вільно поширюється незалежно одна від одної на обидві осі. Якщо відбувається прослизання на одній з них, інтелектуальне управління може переміщати крутний момент від однієї до іншої. Для пересування по дорогах, автоматична передача переміщає зусилля крутного моменту на передню вісь, і повністю відключає його на більш високих швидкостях, щоб усунути опору і підвищити ефективність техніки.

За словами виробників, ці вдосконалення трансмісії дозволяють тракторам 1000 Vario бути моторними, незважаючи на їх розмір і потужність. Крім того, VarioDrive мінімізує звичайний знос шин і продовжує термін експлуатації моделей.

Більш детальна інформація про лінійку продукції представлена в розділі трактори Fendt


до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин