Про компанію

Вибираємо глибокорозпушувач

Запорука гарного врожаю - висока якість грунту. Для обробки грунту, розпушування, вирівнювання поверхні та інших робіт, спрямованих на поліпшення властивостей землі, потрібне спеціальне навісне обладнання - глибокорозпушувач. Техніка призначена для обробки глибоких шарів грунту, а деякі моделі навіть здатні одночасно вносити добриво.

 

На що звернути увагу при виборі глибокорозпушувача?

Виділяють дві головні характеристики глибокорозпушувача: ширина захвату і глибина обробки.

Глибина обробки глибокорозпушувача підбирається в залежності від культур, які будуть посіяні та їх кореневої системи. Зазвичай цей параметр коливається в діапазоні від 40 до 80 см.
Від ширини захоплення залежить площа охоплення грунту, яку техніка зможе обробити за один прохід. Чим більше захоплення - тим швидше буде виконана задача і тим менше витрата палива.

Крім параметрів навісного обладнання, при виборі моделі глибокорозпушувача варто враховувати потужність трактора, який ви збираєтеся задіяти на грунтообробних роботах. Вона повинна бути достатньою, щоб забезпечити потрібну тяглову силу.

  

Також ви можете придбати глибокорозпушувач з різними конфігураціями. Це дозволить вам використовувати всього один культиватор для комплексної обробки землі під різні культури.

Наприклад, на відео використовуються відразу всі види грунтообробної спецтехніки. Щоб швидко впоратися з будь-якими сезонними завданнями, зверніться до представників компанії «Цеппелін Україна» і дізнайтеся більше про доступне обладнання для вашої спецтехніки за номером 0 800 300 350. Фахівці компанії з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть підібрати навісні інструменти під завдання вашого підприємства.

Подивитися все обладнання для сільськогосподарських підприємств можна в розділі Грунтообробна техніка. Зверніть увагу, до кінця вересня діє Спеціальна пропозиція на дискові борони Challenger. Встигніть придбати обладнання за зниженими цінами!
до всіх новин

інші Новини

14.10.2021

Передпосівна підготовка ґрунту з культиватором Farmet Verso
дізнатись більше

13.10.2021

Вітаємо з Днем захисників та захисниць України!
дізнатись більше

11.10.2021

DISCOLANDER – огляд дискової борони від компанії KUHN
дізнатись більше

07.10.2021

Огляд пресувальної камери прес-підбирача Fendt Rotana
дізнатись більше
перейти до всіх новин