Про компанію

Обираємо сівалку: 5 головних критеріїв вибору

Своєчасний і якісний посів - основа щедрого врожаю. Дуже важливо, щоб обладнання, яке ви плануєте використовувати, було надійним, продуктивним і підходило для роботи в умовах вашого регіону (те, що відмінно працює в одному господарстві, може зовсім не підходити для іншого).


Вашій увазі 5 ключових моментів, на які слід звернути увагу при виборі сівалки:

  1. Технічні характеристики. Технічні вимоги до сівалки розраховують виходячи з наявності тяглової сили тракторів, розмірів полів і термінів, відведених на посів. Врахуйте, що на ефективність і швидкість проведення посівних робіт впливають не тільки ширина захвату сівалки, але і максимальна робоча швидкість формування посівного ложе.

  2. Функціональність. Для яких операцій ви плануєте використовувати посівне обладнання? Вам потрібна спецтехніка тільки для посіву рослин або комплексне обладнання? У першому випадку вам відмінно підійде дискова сівалка Bourgault, у другому - посівний комплекс культиваторного типу Bourgault, який виконує цілий комплекс операцій, як в процесі підготовки грунту, так і під час посіву.

  3. Внесення добрив. Чи плануєте ви вносити добриво в грунт за один прохід техніки під час посіву? Зверніть увагу на посівні комплекси Bourgault, за допомогою яких істотно збільшиться ефективність виконання операції.

  4. Топографія поля. При нерівному рельєфі полів (наявність пагорбів, ярів або балок) слід звертати увагу на сівалки з функцією копіювання рельєфу. Сівалка-культиватор Bourgault 8810 впорається з цим завданням на відмінно!

  5. Сухість грунту. Чи часто грунт на ваших полях засихає і стає твердим? Збільшуєте ви глибину висадки рослин для досягнення вологого грунту? Чи стикалися ви з труднощами проникнення спецтехніки в грунт? Якщо так, то при виборі сівалки зверніть увагу на дискові агрегати.


Широкий вибір с/г обладнання Bourgault дозволить вам зробити правильний вибір сівалки, яка ідеально підійде для роботи саме в вашому господарстві. Зв'яжіться з представниками компанії Цеппелін Україна за телефоном 0 800 300 350, щоб отримати консультацію по підбору сільськогосподарського обладнання.

до всіх новин

інші Новини

14.10.2021

Передпосівна підготовка ґрунту з культиватором Farmet Verso
дізнатись більше

13.10.2021

Вітаємо з Днем захисників та захисниць України!
дізнатись більше

11.10.2021

DISCOLANDER – огляд дискової борони від компанії KUHN
дізнатись більше

07.10.2021

Огляд пресувальної камери прес-підбирача Fendt Rotana
дізнатись більше
перейти до всіх новин