Про компанію

Взаємовигідна співпраця протягом 5 років

Сільське господарство України — це важлива галузь економіки. Частка даного напрямку економіки у ВВП країни останніми роками постійно зростає і на даний момент становить близько 18%.

Одна з тенденцій розвитку галузі, котра прослідковується протягом останніх 10 років, — це постійна модернізація та розвиток як самої техніки, так і ринку продажу в країні.

Великі підприємства та приватні фермери потребують якісну сільгосптехніку для збільшення ефективності виконання сільськогосподарських робіт і зростання рівня врожаю з 1 га землі.

Протягом 20 років компанія “Цеппелін Україна” пропонує українським аграріям імпортну нову та б/у сільгосптехніку світових виробників: Valtra, Fendt, Gregoire Besson, CAT, SEM, Bourgault, Berthoud. Частину наших пропозицій ви зможете знайти на порталі Autoline, за посиланням: https://autoline.com.ua/zeppelin-agro/.

11223.jpg

Ми понад 5 років розміщуємо свою техніку на даному ресурсі. За час співпраці портал зарекомендував себе надійним та ефективним партнером із продажу сільськогосподарської техніки та супутнього обладнання.

Autoline — це один із найбільших спеціалізованих порталів в Україні, котрий почав роботу ще у 2002 році. Зараз портал представлений у 60 країнах світу. Ознайомитися з пропозиціями сільськогосподарської техніки від продавців з усього світу ви зможете за посиланням: https://autoline.com.ua/-/selhoztehnika--c200.

Основним напрямком діяльності нашої компанії є продаж сільськогосподарської техніки, розвиток довготривалого партнерства з нашими клієнтами. Принцип роботи компанії Autoline — обʼєднати продавців і покупців сільськогосподарської техніки та зробити їхню взаємодію продуктивною та безпечною. Саме завдяки цим принципам наша співпраця триває вже більше ніж 5 років і є взаємовигідною і продуктивною.

У сучасному світі користувачі все частіше здійснюють покупки в Інтернеті. Таку тенденцію наша компанія спостерігає і у сфері продажу сільгосптехніки. Саме тому ми вважаємо, що портали, подібні до Autoline — це той спосіб продажу транспорту і техніки, за яким стоїть майбутнє.


до всіх новин

інші Новини

23.11.2020

Огляд кабіни Fendt VarioCab встановленої в комбайнах Fendt IDEAL
дізнатись більше

19.11.2020

Результати роботи FENDT MOMENTUM на кукурудзі
дізнатись більше

19.11.2020

На які характеристики слід звертати увагу при роботі на тракторі Fendt 700 Vario?
дізнатись більше

17.11.2020

Fendt 1100 Vario MT – Get it done
дізнатись більше
перейти до всіх новин