Про компанію

Заслуги працівників заводу Banner Lane увічнені пам'ятним меморіалом

Компанія Massey Ferguson та її головний офіс AGCO подарували заводу Banner Lane ексклюзивний пам'ятник, виконаний з граніту та бронзи в знак визнання величезного внеску співробітників заводу у світовий розвиток сільськогосподарської техніки та механізацію непростого праці аграріїв. Протягом 1946-2003 року на виробничих площах Banner Lane в Тайл Хілл було зібрано більш ніж 3,3 мільйона тракторів марки Massey Ferguson та Ferguson.

Встановлена на гранітній основі бронзова плита виконана у формі барельєфа, на якому знаходиться зображення першої та останньої моделей випущених на Banner Lane тракторів, а також портрет піонера сучасного тракторобудування Гаррі Фергюсона, який є одним із співзасновників Massey Ferguson.

Про важливість і масштабність даної події свідчить той факт, що на церемонії відкриття меморіалу був присутній управляючий директор і віце-президент Massey Ferguson Річард Марквелл, який у присутності високопоставлених гостей представив подарунок меру Ковентрі, члену міської ради Хейзел Нунан. Символічно, що участь у цьому заході також брали працюючі нині ветерани Massey Ferguson та AGCO, серед яких був присутній і Тед Еверетт, що має на сьогоднішній день найбільш тривалий стаж роботи в Massey Ferguson.

У своїй промові Річард Марквелл, зазначив, що трактори, виготовлені на Banner Lane, є невід'ємною частиною всієї автобудівельній галузі Ковентрі. А відкритий сьогодні пам'ятник, є даниною подяки тим людьми, які впродовж більш ніж 60 років працювали тут душа в душу, створюючи одну з найвідоміших на сьогоднішній день марку техніки для сільського господарства. Сьогоднішнє неухильне зростання і розвиток Massey Ferguson стали можливі завдяки особистому внеску кожного співробітника Banner Lane.

Хейзел Нунан в своєму слові щиро подякувала Massey Ferguson за цей чудовий монумент і зазначила незгладимий слід, який залишили в житті міста працівники заводу Banner Lane. Не забула Хейзел Нунан згадати і той факт, що завдяки саме тракторів MF була отримана не тільки мільйонна прибуток, але і сформувалася потужна репутація Ковентрі, як світового центру індустріального будівництва. Даний пам'ятний знак є свідченням великих людських досягнень і стане вагомим доповненням до культурної вигляду міста.

Більш детальна інформація про лінійку продукції представлена в розділі техніка Massey Ferguson.
до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин