Про компанію

Завод Massey Ferguson став володарем престижної премії «Завод року 2016»

Підприємство з виробництва тракторів та іншої сільгосптехніки Massey Ferguson, що входить до складу AGCO (інтернаціональний виробник агропромислового обладнання) стало володарем високопрестижной премії «Завод року 2016». Завод, розташований в районі Пікардія, випередив 10 інших конкурсантів, що представляють собою різні індустрії агропромисловості.

Організаторами конкурсу стало одне з французьких індустріальних видань - журнал L'Usine Nouvelle, а також консалтингова компанія Boston CG. Конкурсанти оцінювалися за показниками впровадження трансформаційних принципів, критерієм продуктивності, показником якості продукту, що випускається, займаної частки ринку і конкурентній перевазі.

На своєму заводі, який розташовується в місті Бове, компанія AGCO випускає тракторну продукцію Massey Ferguson, продуктивність двигунів яких становить 75-400 кінських сил. Щороку на заводі виробляється близько п'ятнадцяти тисяч од. техніки, велика частина якої виробляється для продажу на світовому ринку агротехніки. Тільки за 2015 рік компанія представила світу 4 нові серії продукції.

 

Винагородою удостоївся проект систематизованої реорганізації і перетворення - Fast Forward. Було помічене значне зростання показників, причиною якого сміливо можна назвати впровадження технологій зменшення виробничих витрат, системи координації робочого простору, а також дотримання стратегічного напрямку постійного вдосконалення. Крім того, судді конкурсу відзначили систему підвищення якості, а також участь співробітників в проекті переорганізації заводу. Показник задоволеності клієнтів технікою MF говорить про те, що сукупність кінцевих покупців, яких в найвищому ступені задовольняють функціональні характеристиками техніки, за останні 5 років зросла до 94%. Крім цього, з 2014 року відсоток нормативної невідповідності виробництва знизився на 40%.

Керуючий, Р. Марквелл, прокоментував отримання нагороди заводом: «Досягнення подібної нагороди - стало для нас великою честю. Наша першість - заслуга всіх працівників підприємства, які безпосередньо брали участь в глобальній реорганізації заводу. Даний успіх для нас - нова вершина на стезі безперервного прагнення до бездоганності. Ми намагаємося, щоб наші споживачі могли користуватися лише самою модернізованою технікою в своєму землеробському житті. Найвища якість виробництва - це основоположний принцип високонадійності і експлуатаційної довговічності аграрної техніки Massey Ferguson. Разом з новітніми задумами і ергономічними дизайнерськими поглядами наша марка продовжує рухатися тільки вперед. Даний виграш став вагомим поповненням в ряду вже отриманих міжнародних визнань, таких як «Кращий експортер Франції» та ін.»

Віце-президент французького заводу додав, що запорукою досягнутої перемоги стало прагнення до постійного розвитку компанії і беззаперечна відповідальність кожного співробітника заводу за кожну одиницю техніки, яка зійшла з виробничого конвеєра.

Більш детальну інформацію про високоякісну техніку світового класу ви можете отримати в розділі техніка Massey Ferguson.


до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин