Про компанію

Zeppelin Smart Solutions

Система керування агрообладнанням

Своєчасне отримання точних даних локації, особливостей експлуатації та загального стану техніки може серйозно вплинути на результативність роботи і забезпечити зниження витрат в цілому. Завдяки Zeppelin Smart Solutions вдається надавати необхідну інформацію в потрібний час.

 • Оперативне отримання даних по всьому парку техніки дозволяє досягти лояльного віддаленого контролю, виявлення об'єктів тощо. Сучасна техніка дозволяє працювати безперервно незалежно від обставин. Відкрита архітектура дає можливість ознайомлення з інформацією парку техніки за допомогою інтерфейсу. Ці відомості можна легко відсилати в інше комерційне програмне забезпечення, спрощуючи попередній збір даних і їх повторне застосування.
 • Зниження ціни і експлуатаційних витрат. Система надає відомості, які дозволяють розподіляти техніку за необхідними зонами, роблячи застосування максимально продуктивним. Можна легко задати межі робочого простору і налагодити попередження системи безпеки з метою обмеження небажаної експлуатації.
 • Вдосконалений і зрозумілий інтерфейс. Інноваційна система Zeppelin Smart Solutions дає можливість використання плюсів мобільних мереж з розширенням області покриття і місця функціонування.


Великі можливості для кращих результатів

Повне керування парком техніки

 • Завдяки картам вдається оперативно знайти потрібну техніку і робочі зони
 • Зведені відомості включають в себе дані з усіх машин
 • Налаштування дають можливість швидко переглядати конкретні категорії машин, техніку на робочій зоні, де експлуатується обладнання тощо

Окреме регулювання об'єктами

 • Відстеження руху в будь-який час
 • Контроль палива, часу експлуатації, простою та інше
 • Легке знаходження і детальний перегляд даних про кожну машину
 • Виявлення географічних кордонів робочої області
 • Статистичні відомості про роботу машини: лічильники, мотогодини, витрата палива

Нижче наведені 6 методів, за допомогою яких отримані відомості допоможуть в управлінні технікою і зниженні витрат:

 1. Ведення обліку. Дані про історію техніки, термін служби і витрати збираються автоматично. Такі записи дозволяють виявляти високі витрати або проблемні області, а також контролювати технічний процес.
 2. Навчання оператора. Практичні принципи використання істотно впливають на показники і знос складових. Ви можете контролювати свою роботу щодня за допомогою дистанційного керування з метою виявлення можливостей навчання та заохочення за якісно виконану роботу.
 3. Аналіз проб масел і гідравлічних рідин S.O.S. Це дозволить оперативно вжити заходів на основі даних і рекомендацій фахівця з моніторингу.
 4. Своєчасний ремонт при виникненні технічних неполадок. Використовуючи відомості обладнання можна виявити проблеми на ранній стадії. Ці дані дозволять швидко скласти графік ремонтування для виключення поломок і мінімізації витрат.
 5. Профілактичне обслуговування. З метою регламентації і здійснення робіт з техобслуговування використовуються дані електронних попереджень.
 6. Технічні інспекції. Забезпечуються перевірки на предмет присутності диму і витоків, погіршення експлуатаційних характеристик.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин