Про компанію

Зернова сівалка Challenger CH9500

Продукція компанії Challenger користується довірою в 140 країнах світу. Вона відрізняється інноваційністю технічних рішень, високим рівнем інженерного мистецтва і орієнтованістю на інтереси різних споживачів.

Сівалки компанії Challenger - високопродуктивні і надійні в експлуатації, забезпечують точне дозування, розподіл, закладення насіння/добрива і прикочування.

Зернова сівалка Challenger CH9500 виділяється високою функціональною гнучкістю, що дозволяє її експлуатацію в різних умовах, включаючи і найбільш важкі для сільгосптехніки технології мінімальної і нульової обробки грунту.

Не важливо в яких умовах потрібно працювати, зернові механічні сівалки Challenger CH9500 забезпечать високоякісний посів в найкоротші терміни. Для правильної роботи агрегату потрібен трактор потужністю не менше 270 к.с.

Завдяки вдосконаленій конструкції, сівалка отримала посилену важку раму, більш місткий зерновий бункер, універсальні сошники дводискового типу і окрему додаткову систему для внесення мінеральних добрив.


На відміну від інших моделей зернових сівалок, Challenger CH9500 має унікальні технічні характеристики:

Робоча ширина, м

9,1

Ширина міжрядь, см

19,0

Кількість сошників, шт

48

Загальний обсяг бункерів, л

3963

Загальний обсяг насіннєвих баків, л

2537

Транспортна ширина, м

4,25

Вага, кг

9552

Необхідна потужність трактора, к.с.

200-250


Сівалка оснащена універсальними сошниками «Heads Up» з високою точністю і рівномірністю посіву при максимально простому регулюванні глибини висіву шляхом установки необхідного тиску сошника на грунт.

Зернові механічні сівалки забезпечують рівномірну подачу насіння в кожен сошник не залежно від складності рельєфу поля і нахилу сівалки.

Компанія «Цеппелін Україна» здійснює не тільки продаж техніки, а й її повне інформаційно-технічне забезпечення протягом всього терміну експлуатації. Розвинена мережа сервісних центрів, продумана логістика і наявність мобільних сервісних бригад є гарантією того, що всі послуги та необхідні запчастини для сільгосптехніки наші клієнти отримують в найкоротші терміни.

За бажанням клієнта, можливе придбання зернових механічних сівалок моделей CH9500 з додатковою комплектацією очищувачів сошників. Завдяки такому обладнанню, можна уникнути накопичення пожнивних залишків на сошниках. Очищувачі гарантують рівномірний висів та максимальну продуктивність.

За додатковою інформацією звертайтесь за номером — 0 800 300 350, або слідкуйте за останніми новинами та акційними ціновими пропозиціями на нашому сайті «Цеппелін Україна».


до всіх новин

інші Новини

18.10.2021

Оновлення комбайну Fendt IDEAL
дізнатись більше

14.10.2021

Передпосівна підготовка ґрунту з культиватором Farmet Verso
дізнатись більше

13.10.2021

Вітаємо з Днем захисників та захисниць України!
дізнатись більше

11.10.2021

DISCOLANDER – огляд дискової борони від компанії KUHN
дізнатись більше
перейти до всіх новин