Про компанію

Жатка для збирання соняшника Capello Helianthus

Конструкція жатки Capello Helianthus регулюється гідравлічно безпосередньо з кабіни, що дозволяє підібрати оптимальні налаштування жатки по сорту і висоті рослини. Оператор може задавати необхідну швидкість мотовила (дана функція замовляється додатково). Вона забезпечує легке регулювання швидкості обертання конструкції згідно швидкості руху комбайна з метою досягнення максимальної продуктивності при роботі.

2-2.jpg

Компанія Цеппелін Україна пропонує дві моделі жаток:

  • Helianthus 7500 з робочою шириною 7,5 м та вагою 2400 кг;
  • Helianthus 9400 з робочою шириною 9,4 м та вагою 2800 кг.

Шнек є цілісною конструкцією без допоміжних елементів кріплення. Це дозволяє задати необхідну швидкість подачі сировини в комбайн навіть при найбільш несприятливих умовах роботи.

З метою захисту від попадання зайвих матеріалів привід оснащений обмежувачем крутного моменту. Це також забезпечує збереження обладнання і запобігає виникненню поломок.

123.png

Привідні підлоги зроблені з високоякісної загартованої сталі для тривалого терміну служби і виключення механічного зносу.

Всі деталі зрізів виготовлені з компонентів високої якості. Експлуатаційні компоненти виготовлені зі спеціальної надміцної сталі, що забезпечує мінімальні витрати при збиранні врожаю.

321.jpg

Capello володіє інноваційними лако-фарбовими лініями, що гарантує виконання не тільки суворих норм ISO, але і дозволяє пропонувати клієнтам продукцію першокласної якості.

Висока ефективність і надійність торгової марки Capello перевірена багаторічним досвідом експлуатації техніки на полях усієї земної кулі.

1385386829_helianthus1.jpg

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин