Про компанію

Акційна пропозиція на навантажувач SEM 639В!

Акцію завершено


"Цеппелін Україна" представляє акційну пропозицію - фронтальний навантажувач SEM 639В за спеціальною ціною. Кількість обмежена!

Навантажувач SEM модель 639В - корпорації Caterpillar®
Модель Маса / кг.
Потужність
двигуна /к.с.
Максимальна    
вантажопідйомність / кг.
Ковш 
стандартний / м.куб. 
Ціна в USD DDP
Київ
SEM639B 9620 123 3 000 1.7 - 2.5 
44 999

Акційна ціна на навантажувач SEM639B = 44 999 USD з ПДВ м. Київ


 

Фронтальний навантажувач SEM 639 B є малим фронтальним навантажувачем і характеризується розрахунковою вантажопідйомністю 3000 кг при власній масі в 9620 кг. Машини даної моделі знаходять широке застосування в різних сферах діяльності, а невеликі розміри і колісна ходова частина роблять даний навантажувач ефективним рішенням для роботи в міських умовах.

 

Конструктивні особливості й технологічні переваги фронтального навантажувача SEM 639 В

Надійний двигун: Встановлений на фронтальний навантажувач двигун Deutz TD226B - Stage 1 завдяки високій технологічності характеризується прекрасною паливною ефективністю. Маючи робочий об'єм 6,75 л, двигун має великий запас крутного моменту і здатний розвивати потужність в 92 кВт при номінальній частоті обертання 2200 об/хв.

Коробка передач: Фронтальні навантажувачі обладнані коробкою передач з проміжним валом і системою перемикання передачі під навантаженням. Це забезпечує машині високу ефективність при роботі на важких режимах. Наявність 2-х задніх і 4-х передніх швидкостей надає оператору широкі можливості щодо вибору оптимального швидкісного режиму в залежності від умов роботи.

Додаткове обладнання: Організований на території країни компанією «Цеппелін Україна» продаж фронтальних навантажувачів припускає можливість зміна базової комплектації. За додатковим замовленням навантажувач може бути укомплектований захисною конструкцією від перекидання ROPS. Для підвищення комфорту оператора передбачена можливість установки обігрівача та системи кондиціонування повітря.

Гідросистема: Встановлена на фронтальний навантажувач SEM 639 B, гідравлічна система характеризується високою продуктивністю і надійністю, що дозволяє ефективно використовувати важке навісне обладнання. Короткий час сумарного гідравлічного циклу сприяє високій продуктивності машини.

Гальмівна система: Фронтальні навантажувачі оснащені ефективною та надійною гальмівною системою. Пневмогідравлічний привід супортів забезпечує ефективне гальмування в найскладніших умовах, а «сухе» виконання робочих гальм спрощує технічне обслуговування.

Мости: Надійні мости Meritor -30, встановлювані на фронтальний навантажувач, сприяють тривалому терміну служби машини. Фіксована конструкція переднього моста і встановлений на рухомій рамі задній міст забезпечує навантажувач прекрасної маневреністю і керованістю незалежно від величини робочого навантаження і складності поверхні грунту.Докладніше про модель: Детальний опис фронтального навантажувача SEM 639B

Акція дійсна до 31.12.2015 р.
до всіх спеціальних пропозицій

Наші фахівці допоможуть Вам підібрати с\г техніку і необхідні комплектуючі.

offer-picture