Про компанію

Дбайливий збір врожаю з комбайнами Fendt та жатками Capello

Акцію завершено


Краща техніка для збору врожаю
Зернозбиральні комбайни FENDT - це стандарт якості концерну AGCO. Незалежно від характеристик всі моделі об'єднує одне – неперевершена німецька якість.

Комбайни L-серії вирізняються більш потужними поживними пристроями і сепараторами. Машини можна вважати універсальними. Комбайни C-серії – машини середнього класу з високою потужністю. Надійна техніка, відмінна продуктивність - ця серія зібрала в собі все те, що необхідно професіоналам.
    L-серія:
  • потужність двигуна: 243-306 к.с.
  • ємність зернового бункера: 8 600 л
  • об'єм паливного бака: 620 л
    С-серія:
  • потужність двигуна: 306-360 к.с.
  • ємність зернового бункера: 9 000 л
  • об'єм паливного бака: 620 л
Зернозбиральні комбайни FENDT мають барабани, що забезпечують повне збереження врожаю під час проведення збиральної компанії. Незалежно від обсягу обробленого зерна, воно залишається цілим.

Електронна система максимально спрощує роботу з машинами. Техніка вже налаштована на роботу з деякими сільгоспкультурами. Комбайнерові досить обрати культуру, яка буде забиратися на даний момент, а техніка сама переналаштується, підібравши оптимальну програму збору зерна.Жатки Capello - надійність від першого до останнього гектара

Кукурудзозбиральні жатки Capello Quasar - це високотехнологічне рішення, яке з кожним роком розвивається і вдосконалюється. Жатки серії Quasar виробляються в фіксованому виконанні від 8-ми до 18-ти рядів і в складному виконанні від 5-ти до 12-ти рядів. Обидва варіанти забезпечують максимальний комфорт на дорогах: компактність, стабільність при перевезенні і відмінну оглядовість.

Жатки для збирання соняшника Capello Helianthus є універсальними жатками суцільного зрізу для збирання врожаю в незалежності від ширини посівів. Іншими словами ви можете збирати культуру з міжряддям від 40 до 75 см.

Неперевершена ефективність і надійність продукції Сapello підтверджується багаторічним досвідом роботи на полях усього світу.

З усіх питань телефонуйте на гарячу лінію: 0 800 300 350

до всіх спеціальних пропозицій

Наші фахівці допоможуть Вам підібрати с\г техніку і необхідні комплектуючі.

offer-picture