Про компанію

Сівалка для просапних культур Challenger 8108 TSB

Сівалка для просапних культур Challenger 8108 TSB

Акцію завершено


Кількість рядів8
Рама, 178х178 ммЖорстка рама
Міжряддя, cм.70
Зубчастий дисковий маркерГідравлічний
Зернові баки, л  105
Баки для внесення гранульованих мінеральних добрив, кг 908
(4 х 227)
Гідронасос+
Монітор потоку зерна, SM-300 +
Прикатуючі колесапрорезинені
Висівні диски для різних культур  6 комплектів
Дводисковий сошник для внесення мін. добрив +
Дводисковий сошник для висіву насіння+
Притискні пружини підвищеної міцності +
Кількість коліс4
Транспортна ширина, м6,3
Необхідна потужність трактора, к.с.до 160
Вартість на умовах FRANCO Дол. США57 000,00
(склад м. Київ, м. Полтава, м. Львів, м. Кіровоград)

Також ми пропонуємо розстрочку платежу до кінця 2013 року під 7.2% річних у Доларах

Переваги:
3.jpg
  • З сівалками Challenger – 8000 серії Ви забудете про труднощі пов’язані з заміною висівних дисків, так як на них встановлено гвинт з великою зручною голівкою для швидкої його заміни. При цьому нема необхідності у використанні інструментів. 
  • Монітор потоку зерна з удосконаленими сенсорами фіксує зерна різної структури і ваги. Таким чином оператор завжди знаходиться в курсі всіх даних що до висіву (кількість насіння на гектар, відстань між насінням, середній висів на гектар, індикатор забитих сошників, кількість засіяних гектарів на одному полі, загальна кількість гектарів, швидкість, мінімальна \ максимальна норма висіву).
4.png
  • Контроль глибини посіву регулюється в широкому діапазоні (від 13 до 102 мм). Рівномірність глибини посіву ще більш покращена за рахунок плаваючого механізму підвіски опорних коліс. Це стандартна для Challenger – 8000 система дозволяє кожному колесу рухатись незалежно одне від одного. Колеса можуть долати перешкоди висотою до 50 мм. без зменшення глибини висіву.
  • Всі сівалки Challenger серії 8000, укомплектовані гідронасосами, що в свою чергу позначається на більш широкому виборі тракторів для роботи з сівалками, і системою внесення гранульованих мінеральних добрив, а це ключ до оптимального росту сходів.
  • Комбінація регулювання приводу і установок шнеків системи внесення добрив, дозволяє установити 84 варіанти норми внесення добрив.
5.png
  • Використання системи позитивного тиску PAMTM передбачає споживання меншої кількості повітря і гідравлічного масла, при більш «м’якому» транспортуванні насіння порівняно з вакуумними системами. В висівних секціях немає швидкозношуваних ущільнень. Витік повітря – частина робочого процесу. В вакуумних системах секція має бути надійно ізольована і постійно знаходитись під контролем, а знайдені витоки повітря мають бути ліквідовані.

Якщо ви турбуєтесь про ріст рентабельності Вашого господарства, Ви повністю можете покластися на сівалки компанії Challenger!

Вартість обладнання включає: постачання на умовах (склад постачальника), навчання персоналу замовника роботі з обладнанням, надання всієї необхідної технічної документації.

Гарантія на обладнання: строк гарантії на обладнання складає 12 місяців.
Комерційна пропозиція дійсна: до 31 грудня 2013 року.
до всіх спеціальних пропозицій

Наші фахівці допоможуть Вам підібрати с\г техніку і необхідні комплектуючі.

offer-picture