0 800 300 350
Пн – Пт з 9:00 до 18:00
044 494 23 30
Українська Русский
Оберіть модель

Цеппелін Україна

Компанія «Цеппелін Україна» почала свою діяльність в 1998 році та є частиною великої міжнародної мережі компаній, що займається поставками промислової, сільськогосподарської та будівельної техніки. ZEPPELIN GmbH - німецький промисловий концерн, представлений в 20-ти країнах по всьому світу у сфері дилерства та виробництва.

На даний момент штат корпорації становить більше 6000 працівників.

У нашому асортименті - обладнання цілого ряду всесвітньо визнаних брендів, лідерів ринку сільськогосподарської техніки: Сhallenger, Fendt, Massey Fergusson, Gregoire Besson, Rabe. Компанія є дилером на українському ринку всесвітньо відомої компанії Bourgault.

Штаб квартира компанії знаходиться в Києві, ми активно розвиваємо торгові представництва по всій країні. Відкрито 6 філій, створено мережу сервісних центрів, пунктів торгівлі запасними частинами, а також навчальний центр. За рівнем кваліфікації сервісного обслуговування компанія здійснює постійний контроль, організовуючи навчання сервіс-інженерів у власному навчальному центрі, а також в компаніях-постачальниках обладнання.

Всі наші зусилля спрямовані на розвиток довгострокового партнерства з нашими клієнтами. Ми поставляємо передові технології і пропонуємо кращий сервіс для їх обслуговування, тим самим ми сприяємо зростанню ефективності та зміцненню бізнесу наших партнерів. Ми - партнери наших клієнтів. Для нас це означає:

  • пропонувати широкий спектр продукції та послуг;
  • надавати повну інформацію про економічну ефективність і технічні параметри застосування  сільгосптехніки;
  • застосовувати індивідуальний підхід у вирішенні фінансових питань співпраці з кожним клієнтом;
  • перебувати на зв'язку 24 години на добу.