Про компанію

Як підвищити ефективність експлуатації колісного трактора?

Фахівці з технічної підтримки сільськогосподарської техніки корпорації AGCO розповідають на які параметри варто звернути особливу увагу і дають поради як максимально реалізувати потенціал колісного трактора.

Правильне баластування

Щоб техніка не підвела, потрібно ретельно підготувати її для виходу в поле. Один з етапів такої підготовки - баластування і регулювання тиску в шинах.

Занадто легкий баласт тягне за собою зменшення тягового зусилля, надмірну пробуксовку ведучих коліс і істотну витрату пального. І навпаки, занадто важкий баласт помітно скорочує пробуксовку, викликаючи при цьому збільшення опору коченню, що змушує колеса постійно долати власну колію.


Тиску в шинах - особлива увага

Важливо враховувати також величину тиску в шинах: якщо перекачати шини, то площа контакту з грунтом зменшиться. Ущільнення грунту і глибина колії при цьому збільшаться, а отже, зросте і опір коченню.

Оптимальний розподіл ваги

Слід звернути увагу на розподіл ваги трактора - оптимальним прийнято вважати розподіл ваги, при якому 40% припадає на передню вісь і 60% - на задню. Ці значення актуальні для повнопривідного трактора з класичним компонуванням.


Безступенева трансмісія

Різні випробування, що проводяться протягом багатьох років корпорацією AGCO, переконливо підтверджують, що безступенева зміна швидкості руху здатна забезпечити аграріям значну економію часу і коштів. Одна з переваг колісних тракторів Fendt - безступенева трансмісія Vario, що має виключно високий ККД.

Пам'ятайте, реалізація потенціалу, закладеного в трактор, залежить від знань і умінь оператора, а також - дотримання правил експлуатації.


Оберіть свій трактор з сімейства брендів AGCO, відвідавши розділ Трактори. Звертайтеся за консультаціями до фахівців компанії Цеппелін Україна за номером: 0 800 300 350.

до всіх новин

інші Новини

Black Fendt – тільки у чорну п'ятницю!
Black Fendt – тільки у чорну п'ятницю!

Тільки у чорну п'ятницю Black Fendt зі знижкою!

26.11.2020

26.11.2020

Три ефективних рішення для внесення добрив в ґрунт
дізнатись більше

25.11.2020

Результати Fendt Momentum Crop Tour 2020
дізнатись більше

25.11.2020

Унікальна пропозиція до Чорної п'ятниці!
дізнатись більше

23.11.2020

Новий комбайн Fendt Ideal 8 відправився працювати на Сумщину
дізнатись більше
перейти до всіх новин