Про компанію

Як підвищити ефективність експлуатації колісного трактора?

Фахівці з технічної підтримки сільськогосподарської техніки корпорації AGCO розповідають на які параметри варто звернути особливу увагу і дають поради як максимально реалізувати потенціал колісного трактора.

Правильне баластування

Щоб техніка не підвела, потрібно ретельно підготувати її для виходу в поле. Один з етапів такої підготовки - баластування і регулювання тиску в шинах.

Занадто легкий баласт тягне за собою зменшення тягового зусилля, надмірну пробуксовку ведучих коліс і істотну витрату пального. І навпаки, занадто важкий баласт помітно скорочує пробуксовку, викликаючи при цьому збільшення опору коченню, що змушує колеса постійно долати власну колію.


Тиску в шинах - особлива увага

Важливо враховувати також величину тиску в шинах: якщо перекачати шини, то площа контакту з грунтом зменшиться. Ущільнення грунту і глибина колії при цьому збільшаться, а отже, зросте і опір коченню.

Оптимальний розподіл ваги

Слід звернути увагу на розподіл ваги трактора - оптимальним прийнято вважати розподіл ваги, при якому 40% припадає на передню вісь і 60% - на задню. Ці значення актуальні для повнопривідного трактора з класичним компонуванням.


Безступенева трансмісія

Різні випробування, що проводяться протягом багатьох років корпорацією AGCO, переконливо підтверджують, що безступенева зміна швидкості руху здатна забезпечити аграріям значну економію часу і коштів. Одна з переваг колісних тракторів Fendt - безступенева трансмісія Vario, що має виключно високий ККД.

Пам'ятайте, реалізація потенціалу, закладеного в трактор, залежить від знань і умінь оператора, а також - дотримання правил експлуатації.


Оберіть свій трактор з сімейства брендів AGCO, відвідавши розділ Трактори. Звертайтеся за консультаціями до фахівців компанії Цеппелін Україна за номером: 0 800 300 350.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин