Про компанію

Огляд інноваційних технологій Fendt для розумного фермерства

Огляд інноваційних технологій Fendt для розумного фермерства
Varioterminal

Fendt Varioterminal – це ISOBUS-термінал із світлодіодним підсвічуванням, який поєднує функції керування трактором і навісним обладнанням. Проста і практична конфігурація дисплея може відображати на дисплеї головний екран, дві половинки різних екранів, а також чотири окремих екрани для чотирьох різних функцій. Через Varioterminal є можливість управляти відеокамерою або ж використовувати його як агронавігацію.

Дисплей Varioterminal сенсорний, виготовлений з міцного скла та має роздільну здатність 800 x 600 пікселів, а 16 мільйонів кольорів забезпечують чітке зображення, навіть в нічному режимі.

Fendt VarioGuide з Contour Assistant

VarioGuide – інноваційна технологія автоматичного водіння техніки Fendt дозволяє працювати з максимальною точністю. Є дві версії приймачів NovAtel або Trimble.

Fendt VarioGuide з Contour Assistant робить вашу роботу ще легше і результативніше завдяки новим різновидам ліній VarioGuide - Contour Segments і Single Track. Разом з Contour Segments вам вдасться одночасно використовувати різні лінії. Трактор автоматично переходить на необхідний маршрут, орієнтуючись на поточний напрямок руху і розташування. В ході роботи на розворотних лініях система автоматичного водіння забезпечує оператору безцінну допомогу.

Fendt Connect

Відстежуйте з Fendt Connect відомості вашої техніки на своєму ПК або смартфоні, враховуючи:

Відстежуйте відомості вашої техніки на своєму ПК або смартфоні, враховуючи:

  • розміщення техніки і шлях;
  • витрату пального і швидкість;
  • час функціонування;
  • завантаження машини;
  • повідомлення про помилки;
  • наближення планового обслуговування і ін.
Огляд інноваційних технологій Fendt для розумного фермерства
Огляд інноваційних технологій Fendt для розумного фермерства
Smart Connect

Додаток Smart Connect дозволяє візуалізувати характеристики техніки в режимі онлайн без збереження даних.

Fendt VarioDoc

Польові відомості зберігаються в базі даних за допомогою системи документування VarioDoc. VarioDoc Pro дозволяє реєструвати положення обладнання на основі координат GPS і надає передачу відомостей майже в теперішньому часі.

Джойстик Power

Джойстик Power оснащена двома кнопками системи управління на розворотних смугах Variotronic TI, двома кнопками круїз-контролю і збережених оборотів двигуна. Varioterminal 7 гарантує ідеальну видимість.

Джойстик Profi

Джойстик Profi оснащений чотирма кнопками для системи управління на розворотних смугах Variotronic TI, дві кнопки круїз-контролю, дві кнопки збережених оборотів двигуна і кнопки управління двома гідравлічними клапанами. Varioterminal 10.4 обладнаний двома входами для камер.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин