Сервіс і технології

FENDT CONNECT

Fendt Connect - це центральна телеметрична система для аналізу та управління операціями машин. Вона пропонує клієнтам використання даних і параметрів транспортного засобу на комп'ютері, смартфоні або планшеті. З цією метою технічні дані про експлуатаційний стан машини, а також її розташування по GPS передаються по мобільному радіозв'язку.

Таким чином клієнт може відстежувати застосування своїх машин географічно і діяти вже в процесі роботи. Звіт про використання машин дозволяє йому вносити зміни в управління машини і поліпшення в налаштуваннях для майбутніх операцій.

Завдяки GeoFencing - автоматизованої передачі інформації при порушенні територіального кордону, клієнт отримує повідомлення, якщо машина залишає задану територію.

Фермери, керівники сільськогосподарських підприємств або підрядних організацій можуть тепер переглянути режим використання і технічні дані кожної належної їм одиниці техніки Fendt через ПК, смартфон або планшет: де знаходяться машини в даний момент? Як довго вони ще будуть потрібні для тих чи інших робіт? Наскільки рентабельно завантажена техніка?

Додаток на смартфон або планшет
Додаток Fendt Connect

Додаток Fendt Connect (для iOS і Android) дозволяє відслідковувати в режимі реального часу витрату пального, швидкість руху, а також час безперервної роботи кожної машини. Додаток також відображає розташування машини на карті, шляху її проходження, а також інформацію про її стан. Крім того, користувач платформи Fendt Connect отримує інформацію про сервісні інтервали і повідомлення про несправності машини.

Збір даних про використання техніки дає можливість ефективніше управляти автопарком підприємства. Аналіз отриманої інформації дозволяє забезпечити більш повне завантаження техніки, ефективніше контролювати її використання і періоди працездатного стану. Дати проведення технічного обслуговування можна планувати безпосередньо за письмовим столом. Платформа Fendt Connect дозволяє фермерам і підрядникам аналізувати і оптимізувати використання їх техніки. А це підвищує рентабельність, економить час і витрати паливо-мастильних матеріалів.

Додаток Fendt Connect
Обладнання в кабіні комбайну чи трактора Fendt

Необхідні умови для використання Fendt Connect - наявність інтегрованого модуля ACM Box, що забезпечує передачу необхідних параметрів CAN-BUS і даних машини цифровій платформі Fendt Connect. Модуль ACM Box серійно встановлюється на комбайни Fendt IDEAL, а також доступний в якості додаткового обладнання для тракторів Fendt серій 500-1000 Vario.

За допомогою переданих даних через Fendt Connect можна також ефективно rthedfnb технічним станом машини. З добровільної згоди власника транспортного засобу, дилер теж може отримати доступ до даних машини.

У разі несправності, передані дані дозволяють дилеру виконати першу дистанційну діагностику. Завдяки співпраці із заводською службою підтримки клієнтів Fendt час діагносткі і ремонту скорочується до 30%. Це забезпечує клієнтам вищу надійність застосування.

Крім того, дані будуть використані для подальших розробок технічної надійності машин. Це робить можливим завчасне техобслуговування, так зване технічне обслуговування по поточному стану машини (Predictive Maintenance).

Клієнт завжди має суверенітет над даними своїх машин. Параметри підприємства або агрономічні дані не передаватимуться або повторно не зберігаються дилером чи заводом Fendt. Весь процес відповідає Загальному регламенту ЄС щодо захисту даних (DSGVO).

Відвідайте платформу онлайн-продажу запчастин shop.zeppelin.ua

Наші фахівці допоможуть Вам підібрати с\г техніку і необхідні комплектуючі.

Залиште заявку на сайті, і ми Вам зателефонуємо для надання консультації.

Сервіс