Про компанію

Оновлення комбайну Fendt IDEAL

Оновлення комбайну Fendt IDEAL

Компанія Fendt, яка є частиною корпорації AGCO, оновила зернозбиральну техніку IDEAL. Техніка стала легкодоступною величезним переліком допоміжних функцій для системи ведення в дорозі та розподілу матеріалу.

Завдяки технології ведення по колії підвищується продуктивність техніки і точність в процесі оброблення ґрунту. Застосовуючи ведення по шляху з коригувальним оповіщенням RTK, зони піддаються обробленню по заданих шляхах повністю всім автопарком і без перебоїв в дорозі. На даний момент допустимо редагування в режимі Controlled Traffic Farming за допомогою VarioGuide зі звуком RTK.

Власники Fendt IDEAL ось уже на протязі декількох років можуть оснащувати свою техніку безпосередньо на виробництві системою управління гусеницями VarioGuide і приймачем від NovAtel або Trimble. Тепер також доступний до замовлення коригувальний сигнал RTK, який забезпечує точність контролю до двох сантиметрів безпосередньо з заводу.

Крім цифрових інновацій асортимент шин для моделей Fendt IDEAL 7 і Fendt IDEAL 8 був збільшений з метою забезпечення безпечної дороги.

Розмір шин 710/70 R42 гарантує безпечне переміщення навіть по вузькому дорожньому полотну і обмеженим місцевостям і виготовлені відповідно до євростандартів. Fendt IDEAL 7 і Fendt IDEAL 8 приходять до зовнішньої ширини, яка становить менше 3.30 метрів з підвищеною площею взаємодії. Всі минулі моделі шин також залишилися.

Крім того, виробництво переробило очищувальну систему Fendt IDEAL 9, що забезпечує ще більшу продуктивність техніки завдяки збільшенню очищення. У вдосконаленій системі очищення зерно проникає на верхнє решето за допомогою двох зігнутих подвійних ступенів падіння. Така конфігурація сприяє збиранню важких зерен внизу, а легкі згідно із законами фізики залишаються у верхній частині.

Сходи з вигнутою конфігурацією забезпечують більш широкий повітряний потік. Це дозволяє значно підвищити приплив повітря і зробити його очищення ще більш якісним. За допомогою двох ступенів падіння більший обсяг продукту може бути відділений на першому місці. Інші незернові частки відділяються в іншу частину. Очищення поділено на 4 відділення. Дві скатні дошки забезпечують рівномірність розподілу і навантажень дошки.

Розподільник продукту ActiveSpread SwingFlow був підібраний спеціально для специфічних умов збирання врожаю.

Зернозбиральна техніка Fendt IDEAL на даний момент може бути виготовлена в традиційній версії центральної телеметричної системи Fendt Connect, що забезпечує управління парком техніки і оптимізує їх налаштування незалежно від місця розташування.

до всіх новин

інші Новини

29.11.2021

Переваги сівалок ESPRO від компанії KUHN
дізнатись більше

25.11.2021

Огляд складових посівного бункера Bourgault FMS
дізнатись більше

22.11.2021

Як Valtra TwinTrack збільшує продуктивність оператора?
дізнатись більше

19.11.2021

Вітаємо з Днем працівників сільського господарства!
дізнатись більше
перейти до всіх новин