Про компанію

Переваги лізингу сільськогосподарської техніки

Для успішного ведення сільськогосподарської діяльності сьогодні немає необхідності в придбанні у власність дорогої техніки. Достатнім стане її тимчасово оформлене використання, що особливо актуально при відсутності фінансових коштів на придбання.

Завдяки системі лізингу, необхідна для виконання робіт, сільськогосподарська техніка купується у тимчасове користування за відповідну орендну плату. Сьогодні в лізинг може бути представлена не тільки техніка у вигляді тракторів, комбайнів, причепів, а й будь-яке інше важливе для роботи обладнання. Таке рішення може бути особливо актуальним для сільськогосподарських підприємств, що розвиваються та невеликих фермерських господарств.


Безперечними перевагами лізингу є:

  • невеликий авансовий платіж;
  • можливість укладення договору на досить тривалий термін;
  • можливість внесення оплати з урахуванням сезону проведення сільськогосподарських робіт;
  • відстрочка платежів при несприятливих для виконання робіт погодних умовах.

Придбання необхідної високоякісної техніки в лізинг дозволяє направити вільні фінансові кошти на придбання сировини або задоволення інших потреб. Крім того, платежі по лізингу мають відношення до собівартості, а значить, їх здійснення призводить до зниження оподаткування. А в разі якщо техніка, що купується в лізинг, залишається на балансі орендодавця, це звільняє орендаря від необхідності платити за неї податки.

В даний час лізинг вважається прекрасною альтернативою банківському кредиту, адже не вимагає в якості забезпечення надання застави. Для діючих підприємств отримання в лізинг сучасної сільськогосподарської техніки стає ефективним інструментом проведення фінансової оптимізації, що дозволяє розпоряджатися такою технікою до погашення всієї її вартості в повному обсязі. Це дозволяє скоротити витрати і підвищити якість врожаю, економити на ремонті техніки, отримувати прибуток і ефективно вирішувати ті чи інші поточні завдання.

Таким чином, лізинг сільськогосподарських технічних засобів - це цілком економічний варіант для ведення сільського господарства, вигідний і сільгоспвиробникам, і лізингодавцям, а також продавцям.


Для отримання докладної інформації про умови фінансування компанією Цеппелін Україна, перейдіть у розділ Фінансування або зателефонуйте фахівцям за номером 0 800 300 350.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин