Про компанію

Встигніть укласти контракт на сервісне обслуговування за цінами 2017 року!

Купуючи сільськогосподарську техніку і агрегати в компанії «Цеппелін Україна» кожен клієнт може бути впевнений в тому, що післяпродажна підтримка його машин буде організована на найвищому рівні. Ви стаєте не просто власником машини, у вас з'являється надійний партнер, який здійснює консультативну та сервісну підтримку, а також забезпечує запасними частинами за будь-якої вашої потреби.

Серед послуг компанії «Цеппелін Україна» є особлива пропозиція - CSA контракт (Contract Service Arrangement). Уклавши CSA контракт ви купуєте не просто ТО, а комплексний продукт, який дозволить не турбуватися про стан техніки і зосередитися на веденні основного бізнесу. Контракти складаються індивідуально для задоволення потреб клієнта.CSA контракт - це угода між клієнтом і компанією «Цеппелін Україна», яке дозволяє знизити загальні витрати на одиницю техніки. Це комплекс рішень, що включає в себе 3 рівня: починаючи з базового оснащення техніки системою віддаленого моніторингу обладнання та закінчуючи технічною підтримкою і обслуговуванням вашого парку техніки професійною командою співробітників «Цеппелін Україна». 

Рівень 1 - ДОСТУП:
підключає вас до системи віддаленого моніторингу Product Link™ та його ВЕБ інтерфейсу VisionLink®. Разом вони дають вам простий доступ до даних, що генеруються обладнанням. Ви зможете відслідковувати, скільки палива кожна машина використовує, коли працює на холостому ходу або під навантаженням, коли планується обслуговування, і чи є щось, що вимагає вашої уваги. 

Рівень 2 - ПОРАДА:
надає вам комплексну програму моніторингу стану від досвідчених консультантів по обладнанню. Наші фахівці забезпечать проактивні пропозиції по обслуговуванню ваших машин на основі вхідних даних, історії обладнання, аналізу рідини і т.д. Ви отримаєте рекомендації, які допоможуть зберегти ваше обладнання в робочому стані і знизити експлуатаційні витрати.

Рівень 3 - ПІДТРИМКА:
знімає частину навантаження управління обладнанням з ваших плечей - обслуговуванням вашої техніки повністю або частково займаються фахівці «Цеппелін Україна». Ми будемо стежити за вашими машинами, відстежувати мотогодини і піклуватися про планування і виконання вашого профілактичного обслуговування. Крім того, ми будемо регулярно надавати звіти на стан вашого парку техніки.

Оберіть необхідний рівень підтримки і переконайтеся в його ефективності!

Більш детально ознайомитися з набором послуг ви можете на сторінці CSA контракт або зателефонувавши за номером: 0 800 300 350

Переваги сервісного контрактного обслуговування:

  • зниження витрат через незапланований простій техніки;
  • наявність запчастин під ваш графік виконання ТО;
  • збільшення моторесурсу техніки;
  • збільшення продуктивності техніки;
  • зменшення можливої ​​похибки від проведення ремонту власними силами;
  • можливість довгострокового планування витрат (пакет розраховується на рік і більше);
  • захист від фінансових ризиків: гарантія на роботи та запасні частини, фіксовані ціни;
  • збільшення вартості машини при перепродажі.
Встигніть укласти контракт на сервісне обслуговування! До 1 червня діють ціни 2017 року!

 

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин