Про компанію

Встигніть укласти контракт на сервісне обслуговування за цінами 2017 року!

Купуючи сільськогосподарську техніку і агрегати в компанії «Цеппелін Україна» кожен клієнт може бути впевнений в тому, що післяпродажна підтримка його машин буде організована на найвищому рівні. Ви стаєте не просто власником машини, у вас з'являється надійний партнер, який здійснює консультативну та сервісну підтримку, а також забезпечує запасними частинами за будь-якої вашої потреби.

Серед послуг компанії «Цеппелін Україна» є особлива пропозиція - CSA контракт (Contract Service Arrangement). Уклавши CSA контракт ви купуєте не просто ТО, а комплексний продукт, який дозволить не турбуватися про стан техніки і зосередитися на веденні основного бізнесу. Контракти складаються індивідуально для задоволення потреб клієнта.CSA контракт - це угода між клієнтом і компанією «Цеппелін Україна», яке дозволяє знизити загальні витрати на одиницю техніки. Це комплекс рішень, що включає в себе 3 рівня: починаючи з базового оснащення техніки системою віддаленого моніторингу обладнання та закінчуючи технічною підтримкою і обслуговуванням вашого парку техніки професійною командою співробітників «Цеппелін Україна». 

Рівень 1 - ДОСТУП:
підключає вас до системи віддаленого моніторингу Product Link™ та його ВЕБ інтерфейсу VisionLink®. Разом вони дають вам простий доступ до даних, що генеруються обладнанням. Ви зможете відслідковувати, скільки палива кожна машина використовує, коли працює на холостому ходу або під навантаженням, коли планується обслуговування, і чи є щось, що вимагає вашої уваги. 

Рівень 2 - ПОРАДА:
надає вам комплексну програму моніторингу стану від досвідчених консультантів по обладнанню. Наші фахівці забезпечать проактивні пропозиції по обслуговуванню ваших машин на основі вхідних даних, історії обладнання, аналізу рідини і т.д. Ви отримаєте рекомендації, які допоможуть зберегти ваше обладнання в робочому стані і знизити експлуатаційні витрати.

Рівень 3 - ПІДТРИМКА:
знімає частину навантаження управління обладнанням з ваших плечей - обслуговуванням вашої техніки повністю або частково займаються фахівці «Цеппелін Україна». Ми будемо стежити за вашими машинами, відстежувати мотогодини і піклуватися про планування і виконання вашого профілактичного обслуговування. Крім того, ми будемо регулярно надавати звіти на стан вашого парку техніки.

Оберіть необхідний рівень підтримки і переконайтеся в його ефективності!

Більш детально ознайомитися з набором послуг ви можете на сторінці CSA контракт або зателефонувавши за номером: 0 800 300 350

Переваги сервісного контрактного обслуговування:

  • зниження витрат через незапланований простій техніки;
  • наявність запчастин під ваш графік виконання ТО;
  • збільшення моторесурсу техніки;
  • збільшення продуктивності техніки;
  • зменшення можливої ​​похибки від проведення ремонту власними силами;
  • можливість довгострокового планування витрат (пакет розраховується на рік і більше);
  • захист від фінансових ризиків: гарантія на роботи та запасні частини, фіксовані ціни;
  • збільшення вартості машини при перепродажі.
Встигніть укласти контракт на сервісне обслуговування! До 1 червня діють ціни 2017 року!

 

до всіх новин

інші Новини

05.02.2024

REFARM! Львів 08-09 лютого! Конференція про технології та людей.
дізнатись більше

26.06.2023

Valtra Open Day у Львові!
дізнатись більше

30.05.2023

Стрічковий валкоутворювач KUHN MERGE MAXX 950
дізнатись більше

18.05.2023

Плуг KUHN Multi Leader в полі!
дізнатись більше
перейти до всіх новин