Сервіс і технології

VALTRA CONNECT

Системи Valtra повністю інтегровані в моделі Т серії в комплектації Vesru. Найкращі рішення завжди поруч. Керуйте усіма опціями з підлокітника SmartTouch за допомогою всього двох дотиків.

За рахунок таких опцій, як Auto Guide, Isobus, Section Control, TaskDoc, Valtra Connect вдається підняти ефективність, знизивши витрати, ризики і простої.

Auto Guide - це система автоматичного управління керма. Valtra пропонує два типи антен: Trimble, Novatel.

За допомогою антени Trimble вдається підтримувати різні коригувальні сигнали. Auto Guide безперебійно функціонує протягом 20 хвилин. Застосування даної системи дозволить вам оптимізувати оброблювану ділянку, мінімізувати перекриття і робити все швидко, заощаджуючи час, паливо та фінанси. Так як фахівець не зосереджується на кермовому управлінні, втома не настає швидко, і він може виконати набагато більший обсяг роботи.

Auto Guide
Трактор Valtra

Isobus - це система, яка спільно з Valtra SmartTouch забезпечує можливість керування Isobus-сумісним причепним обладнанням.

Система забезпечує можливість швидкого підключення і високий рівень контролю, який потрібен для точного землеробства. Isobus переводить сумісне обладнання в функцію підключення і роботи. При приєднанні техніки до трактора Valtra всі відповідні відомості терміново вивантажуються в термінал.

Section Control дає можливість автоматичного регулювання секціями причіпного механізму і забезпечує відсутність вторинних перекриттів.

Технологія Varaible Rate Control (VRC) дає можливість внесення норм матеріалів на різні зони поля. Витрату визначають з урахуванням карт диференційованої норми. Величезна перевага в можливості максимально точного виявлення і планування операційних витрат. VRC дозволяє працювати одночасно з 5-ма видами продуктів.

За допомогою TaskDoc можна фіксувати важливу інформацію, документувати дані про поле і проводити швидкий аналіз. SmartTouch дозволяє також створювати завдання на комп'ютері і переносити їх в термінал SmartTouch. Передача відомостей з трактора на комп'ютер проводиться за допомогою USB-накопичувача.

Контроль за допомогою додатку
Valtra Connect

TaskDoc Pro пропонує широкий спектр оброблюваних відомостей і можливість передачі з трактора на пристрій і назад через інтернет.

ValtraConnect безперервно фіксує інформацію про важливі параметри роботи трактора і його локацію. Система показує історію і те, що відбувається в теперішньому часі на смартфоні. Дані доступні в будь-який час і в будь-якому місці. Вони дають можливість прогнозування потреби в технічному обслуговуванні.

Керуйте тракторним парком за допомогою ValtraConnect, стежте за результативністю застосування й етапами завершення актуальних процесів. Система дає інформацію, необхідну для забезпечення необхідних значень застосування, зменшення витрат і збільшення часу безперебійного функціонування.

Відвідайте платформу онлайн-продажу запчастин shop.zeppelin.ua

Наші фахівці допоможуть Вам підібрати с\г техніку і необхідні комплектуючі.

Залиште заявку на сайті, і ми Вам зателефонуємо для надання консультації.

Сервіс