0 800 300 350
Пн – Пт з 9:00 до 18:00
044 494 23 30
Українська Русский
Оберіть модель

Сервіс

Купуючи сільськогосподарську техніку та агрегати в ТОВ c ІІ «Цеппелін Україна ТОВ» кожен клієнт може бути впевнений в тому, що післяпродажна підтримка його машин буде організована на найвищому рівні. Якщо виникають питання по оптимальної експлуатації машини, потрібно інспекція або ремонт - сервіс координатор і менеджер з продажу запасних частин нашої компанії є основними контактами, адже їхнє завдання - надавати своєчасну та кваліфіковану допомогу клієнту у виборі запасних частин і послуг. І не важливо, яка це техніка - комбайн або трактор, головне, що ремонт буде проведений в найкоротші терміни і на вищому рівні!

Сервіс
В сервісний супровід, що пропонується нашою компанією, входить:
  • сервісне обслуговування і ремонт техніки в гарантійний і постгарантійний періоди; 
  • обслуговування техніки, що проводится перед поставкою, введення в експлуатацію нових машин; 
  • проведення інструктажу пз безпечного і правильного використання техніки.Центр з відновлення компонентів
Мета відкриття унікального сервіс-центру - створення виробничої лінії, що представляє новітнє технологічне обладнання для механообробки, монтажу та тестування. Завдяки цьому, власники техніки Cat® тепер зможуть значно скоротити свої витрати на придбання нових вузлів і агрегатів за рахунок отримання компонентів з відновленим і збільшеним ресурсом.

Докладніше про Центр з відновлення компонентівSOS аналіз масла
У послугах компанії «Цеппелін Україна» є особлива пропозиція - SOS, завдяки якій клієнти можуть отримати не тільки швидку діагностику, а й загальну оцінку стані техніки, без розбору самої конструкції. Така послуга полягає в аналізі відпрацьованого масла. SOS послуга не тільки скорочує вартість самого ремонту, але і терміни проведення все ремонтних робіт.
Докладніше про SOS Аналіз МаслаCSA контракт
З трьома рівнями комплексних рішень з управління обладнанням ви можете обрати рішення від самого простого до повного «під ключ». Ви зможете отримувати підтримку, яку ви хочете, не сплачуючи за послуги, в яких ви не потребуєте.

Докладніше про CSA контракт
Карта присутності

Для кращого обслуговування клієнтів ТОВ з ІІ «Цеппелін Україна ТОВ» створило мережу власних центрів продажів і сервісної підтримки, які розташовані в Києві, Львові, Полтаві та інших містах України. Філії обладнані всім необхідним сучасним обладнанням згідно вимог виробника техніки AGCO.